Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178169

Kontorite juht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kontorite juhi peamised tööülesanded on:

  • kontorite eesmärkide püstitamine ning eesmärkide täitmiseks vajalike tegevuskavade koostamine ja ellu viimine;
  • teenindus- ja töökvaliteedi tagamine oma meeskonnas vastavalt kehtestatud standarditele;
  • kontorite müügitööd ja teenindust parandavate ettepanekute tegemine ja teostamine, s.h. teenindusskeemide välja töötamine ja juurutamine;
  • töötajate juhendamine, informeerimine ja toetamine klientide teenindamisel;
  • müügikampaaniate koordineerimine kontoris;
  • kontori personali planeerimine, motiveerimine ja arendamine;
  • piirkonnas uute ärivõimaluste leidmine ja olemasolevate kliendisuhete hoidmine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • eelneva juhi kogemusega vähemalt 2 aastat;
  • väga heade teadmistega ärist ning inimeste juhtimisest;
  • kõrgharidusega või seda omandamas;
  • väga heade üldteadmistega majandus- ja soovitavalt ka pangandusvaldkonnast;
  • hea analüüsivõimega, huvitatud uute ideede ellu viimisest ning muutuste juhtimisest;
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskustega;
  • väga hea pingetaluvusega ning oskusega oma aega planeerida;
  • otsustusvõimeline, initsiatiivikas, sihikindel ning julgeb võtta vastutust;
  • valdab vene keelt suhtlustasandil ning saab hakkama ka inglise keelse suhtlusega.

Ettevõte pakub

  • tööd põnevas ja arenevas valdkonnas;
  • huvitavaid individuaalseid ja meeskondlikke väljakutseid;
  • aktiivset suhtlemist ja mitmekülgset koostööd;
  • toredat kollektiivi.

Lisainfo

Soovides konkursist osa võtta palume Sul hiljemalt 31.mail kandideerida läbi CV Keskuse portaali või saata oma CV ja motivatsioonikiri aadressille cv(at)swedbank.ee märgusõnaga „ Kontorite juht”.

Tööpakkumise number
#178169