Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127243

Kontorite juhataja - ärijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lõuna-Eesti regiooni Viljandimaa kontorid Viljandis, Abja-Paluojal, Mustlas ja Suure-Jaanis kuuluvad Hansapanga Kontorivõrgu divisjoni koosseisu. Kontorite peamiseks tegevusvaldkonnaks on era- ja äriklientide nõustamine ning pangatoodete müük.

Otsime Viljandimaa
KONTORITE JUHATAJAT - ÄRIJUHTI, töökohaga Viljandis,

kelle peamised vastutusvaldkonnad on:

  • kontorite töö ja personali motiveeriv ja efektiivne juhtimine ning töökorralduse täiustamine;
  • kontoritele müügi- ja teeninduseesmärkide püstitamine ning nende täitmise tagamine;
  • aktiivne uute ärivõimaluste leidmine Viljandi maakonnas;
  • maakonna era- ja äriklientidega kliendisuhte loomine ning hoidmine.

Ootused kandidaadile

  • omandatud või omandamisel olev kõrgharidus soovitavalt finants- või majandusalal;
  • edukas meekonna juhtimise kogemus;
  • initsiatiivikus, tulemustele orienteeritus ja oskus näha ning realiseerida ärilisi arenguvõimalusi;
  • väga hea suhtlemis – ja probleemilahendamisoskus;
  • pingetaluvus ja ajajuhtimise oskus;
  • vene keele oskus suhtlustasandil.

  • võimalust vastata väljakutsetele juhtivas finantsinstitutsioonis;
  • ettevõtte ja meeskonna poolset toetust professionaalses arengus ja eesmärkide saavutamisel;
  • enesetäiendus- ja õppimisvõimalusi;
  • konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 31. oktoobril täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee/career > Viljandimaa kontorite juhataja – ärijuht.

Tööpakkumise number
#127243