Värsked tööpakkumised

Kontorijumalanna

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99148

Tööpakkumise number

99148

Töö kirjeldus

  • Jumalanna haldab mängleva kergusega kliendiandmebaasi, tagab nende korrashoiu ja õigeaegse täiendamise ning kontrollib andmete õigsust
  • Jumalanna hoiab silma peal raamatupidamise esimesel etapil. Tema hoole all on algdokumentide vormistamine, väljastamine, registreerimine
  • Püha kohus on ohjata võlgnevusi, koostada aruandeid, aidata kaasjumalannasid ja jumalaid nende igapäevases müügi ja marketingialases töös
  • Jumalanna vastab telefonikõnedele ning suunab neid vajadusel
  • Jumalanna ajab vajadusel asju, mis viivad elu Maal õitsengu poole
  • Lisaks teavitab kontorivälist ilma meie tegemistest kodulehekülje kaudu

Nõudmised kandidaadile

  • Jumalanna on kiire taibuga, avatud ning meeldiv suhtleja
  • Loomulikult tunneb ta kontoritehnikat ja oskab sellega ka ümber käia
  • Jumalanna on oma tegemistes aus, täpne ja korda armastav
  • Jumalannal on suur eelis teiste Jumalannade ees, kui ta on eelnevalt kokku puutunud sekretäritööga, oskab lisaks eesti keelele ka teisi kohalikke keeli
  • Jumalanna kohustus on omada head huumorisoont ja Jumalkonnavaimu
  • Jumalanna on haritud ning teab põhilist etiketist

  • Jumalannale pakume arengu- ja eneseteostusvõimalusi ning täiendkoolitust
  • Töönimetusele kohast vaadet Tallinnale, häid töötingimusi ja toredat Jumalkonda
  • Mitmekesist tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

Kui leiad end olevat sobiva kandidaadi, anna endast teada. Lisa kindlasti oma nägemus tasust, mida soovid jumaliku töö eest saada!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
13. märts 2007

Meediaekspert OÜ loodi 1998 aastal. Meediaeksperti ilmestab innovatiivsus, julged mõtted ja oskus erineda teistest. Siiani oleme juhtinud jõuliselt ja uhkusega projekte, mis tõstavad klientide tuntust ja tekitavad kireval reklaamimaastikul lisaväärtusi.
Meediaekspert pakub teenuseid lähtuvalt turu vajadusest. Kõik tööd on meie jaoks erilised, kõik projektid läbiviidud hinge ja usaldusega.
Arvame, et meedia tulevik ei seisne mitte laial levitamisel, vaid täpselt sihitud sõnumil.