Värsked tööpakkumised

Kontorijuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93635

Tööpakkumise number

93635

Töö kirjeldus

Meie kontor Tallinna kesklinnas ootab tööle juhatajat, kelle ülesandeks on personalilahenduste leidmine värbamisprojektidele, aktiivne müük, uute klientide hankimine nii Eestis kui ka välismaal, jooksvate probleemide lahendamine, pidev suhtlemine Poola ja Suurbritannia kolleegidega.

Nõudmised kandidaadile

  • juhtimisalane kogemus
  • väga hea inglise keel
  • hea ja aktiivne suhtleja
  • kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse
  • müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • suurepärast karjäärivõimalust
  • töökohta mugavas kesklinna kontoris
  • vaheldusrikast tegevust
  • konkurentsivõimelist palka
  • tööks vajalikku väljaõpet

Lisainfo

CV saata inglise keeles ja soovitavalt koos pildiga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2007

Satchwell Associates recognise the absolute need for complete customer retention, through the absolute need for customer satisfaction, for both the Client and Associate. Management and Consultants are salaried, ensuring quality assessment, interview and placement for the associate and permanent candidates that meet all specified criteria for the client.

Currently, the Company has a four branch UK network, covering Leicestershire, Warwickshire and Oxfordshire, continually recruiting for Industrial, Warehouse and Distribution, Driving and Commercial market sectors. Through continual high demand, 2005 has seen Satchwell Associates become a truly international Company, with the opening of branches in Poland and Estonia to supply staff to the Eastern European and UK labour markets.