Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197495

Kontorijuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi kontorijuhatajat. Kontorijuhataja põhiülesanneteks on:
- personalialase dokumentatsiooni haldamine ja koostamine
- kontori haldamine
- tööliste värbamisprotsesside läbiviimine
- jooksvate ülesannete lahendamine
- renditööliste haldamine
- ettevõtte juhatuse igapäevane assisteerimine

Ootused kandidaadile

- eesti keele oskus kõnes ja kirjas väga heal tasemel
- vene keele oskus väga heal suhtlemistasandil
- soome keele oskus väga heal suhtlemistasandil
- arvuti kasutamise oskus
- väga hea suhtlemisoskus
- hea pingetaluvus
- korrektne välimus
- hea analüüsivõime
- kohusetundlikus
- kiirus
- õppimisvõime

Kasuks tuleb:
- tööseadusandluse tundmine
- inglise keele oskus
- eelnev töökogemus sarnasel alal

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja kaasaegset töökeskonda
- arenemisvõimalusi
- vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#197495

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2010
Kuulutus sisestati:
17. mai 2010

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Vaata rohkem