https://www.cvkeskus.ee/182559

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kontoriassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182559

Tööpakkumise number

182559

Töö kirjeldus

Sinu eesmärgiks on tagada meie Tartu kindlustusbüroo efektiivne ja häireteta töökorraldus. Peamisteks tööülesanneteks on klientide asjatundlik ja kiire teenindamine ning nõustamine büroos. Lisaks sissetulevatele telefonikõnedele vastamine ja edasisuunamine, e-kirja päringutele vastamine, sissetuleva ja väljamineva posti registreerimine ning kindlustuslepingute vormistamine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled rõõmsameelne, abivalmis ja omad eelnevat klienditeenindus või assisteeriva töö kogemust. Eeldame Sinult kõrget sotsiaalsust ja soovi aidata nii kliente kui ka kaastöötajaid lahendamaks erineva iseloomuga probleeme. Sa vajad omad töös väga heal tasemel eesti keelt, kasuks tuleb kui valdad ka vene või inglise keelt suhtlustasandil. Kuna puutud igapäevaselt kokku elektroonilise kirjavahetusega ja dokumentide haldusega, peab Sinu arvuti kasutamise oskus olema piisavalt heal tasemel.
Meie assistendid on viisakad, korrektsed, täpsed ja kiired oma tööülesannete lahendamisel- ootame sama Sinult.


Ettevõte pakub

Sul on võimalus teha mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume põhjalikku kindlustusalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, meeskonnatuge sisseelamisel ning motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu. Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.


Lisainfo

Kandideerimisel palun lisada kaaskiri.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2009
Kuulutus sisestati:
13. august 2009

FIRMA NIMI PEIDETUD

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui ka äriklientidele.
Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus.
Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtivasse finantsgruppi OP Bank Group`i kuuluv Pohjola Group. Seesam on 12%-se turuosaga suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.