Värsked tööpakkumised

Kontoriassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208738

Tööpakkumise number

208738

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesannete on klientide kindlustusalane nõustamine, nende asjatundlik ja kiire teenindamine teenindussaalis ning kindlustuslepingute vormistamine. Samuti müügiesindajate assisteerimine kindlustusdokumentide ettevalmistamisel. Lisaks sissetulevatele telefonikõnedele vastamine ja edasisuunamine ning e-kirja päringutele vastamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled rõõmsameelne, abivalmis ja omad eelnevat klienditeenindus või assisteeriva töö kogemust. Eeldame Sinult kõrget sotsiaalsust ja soovi aidata nii kliente kui ka kaastöötajaid lahendamaks erineva iseloomuga probleeme. Sa vajad omad töös väga heal tasemel eesti keelt, kasuks tuleb kui valdad ka vene või inglise keelt suhtlustasandil. Kuna puutud igapäevaselt kokku elektroonilise kirjavahetusega ja dokumentide haldusega, peab Sinu arvuti kasutamise oskus olema piisavalt heal tasemel.
Meie assistendid on viisakad, korrektsed, täpsed ja kiired oma tööülesannete lahendamisel- ootame sama Sinult.

Sul on võimalus teha mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume põhjalikku kindlustusalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, meeskonnatuge sisseelamisel ning motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu.
Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2010

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui äriklientidele. Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, vastutuskindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus. Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtiv kindlustusselts Pohjola Group. Seesam on turuosa poolest suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.