Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26884

Kontoriassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • büroo esindusliku toimimise korraldamine
  • firma asjaajamise teostamine
  • firma sise- ja välisklientidele infoteenuse osutamine
  • külaliste vastuvõtu korraldamine
  • lähetustega seonduv asjaajamine
  • töö postiga

Ootused kandidaadile

  • positiivne ja aktiivne töössesuhtumine
  • eelnev assisteerimiskogemus
  • väga hea arvutikasutusoskus
  • heal tasemel eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • usaldust ja tegevusvabadust
  • kogemustega ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#26884