Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #627920

Kontoriassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pharma Nord Eesti OÜ otsib enda kollektiivi osalise
koormusega KONTORIASSISTENTI.
Sinu tööülesanded hakkavad olema:

  • Andmete sisestamine
  • Pakkimine
  • Toodete kleebistamine
  • Väiksemad tõlketööd
  • Andmete otsimine
  • Muud abistavad ülesanded kontoris.

Nõudmised kandidaadile

Mida me Sinult ootame?

  • Huvi toidulisandite maailma vastu
  • Suurepärast eesti ja inglise keele oskust
(vene keele oskus on eeliseks)
  • Täpsust, ausust ja kohusetundlikkust
  • Soovi õppida ja areneda
  • Kontoritarkvara (eriti tabelarvutus)
valdamine on eeliseks

Ettevõte pakub

Mida me pakume?

  • Stabiilset tööd ja töötasu
  • Võimalust töötada osaliselt vaba graafikuga
näiteks (üli-)kooli kõrvalt
  • Toredat kollektiivi ja ühisüritusi
  • Kvaliteetseid töövahendeid ja moodsat
töökeskkonda
  • Võimalust areneda täiskoormusega töötajaks
Lisainformatsiooni küsige palun
telefonil +372 53 775 888 või
mprints(at)pharmanord.com

Lisainfo

NB! Eduka kandideerimise eelduseks on, kui saadad
oma CV ja kaaskirja postiga paberi peal aadressile
Uus-Sadama 21-208, 10120 Tallinn,
Pharma Nord Eesti OÜ

Tööpakkumise number
#627920

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

Pharma Nord is one of Europe’s leading manufacturers of preventative nutritional supplements and medical drugs. With its main office and production in Denmark and with 25 subsidiaries and 20 business partners abroad, Pharma Nord covers a large geographical scope. Pharma Nord’s products are known and sold in Europe, in the Middle East, and on the rapidly expanding markets of Asia, Russia, and the United States.

Vaata rohkem