Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57213

Kontoriassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide kõnedele vastamine
dokumendihalduse korraldamine
kontoritöö sujuvuse tagamine

Ootused kandidaadile

ladusat inglise keele oskust (suuline ja kirjalik)
head suhtlemisoskust ja klienditeeninduslikku hoiakut
organiseerimis- ja planeerimisoskust
initsiatiivikust ja võimet iseseisvalt töötada
soovi ja tahet töötada dünaamilises ja rahvusvahelises keskkonnas
head arvutikasutus oskust MS Office keskkonnas

Ettevõte pakub

arendavat ja huvitavat töökeskkonda
tööd rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#57213