https://www.cvkeskus.ee/562347

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kontoriassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562347

Tööpakkumise number

562347

Firma nimi peidetud KONTORIASSISTENT

Töö kirjeldus

Manpower otsib oma meeskonda rõõmsameelset KONTORIASSISTENTI,
kes armastab inimesi ning naudib nende abistamist.
Oleme üks suurimaid personaliettevõtteid maailmas ning ainus globaalne personalilahendusi pakkuv ettevõte Baltikumis. Eestis oleme edukalt toimetanud pea 15 aastat ning meeskond on kasvanud tänaseks 30-liikmeliseks.
Tegelemine erinevate tööülesannetega (külaliste vastuvõtmine, telefonile vastamine, kontori administreerimine, töö dokumentidega, …) on Sinu jaoks põnev ja väljakutseid pakkuv.


Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui oled hea suhtleja, positiivne, korda armastav, korrektne, kannatlik ja järjepidev. Tööga toimetulekus on oluline, et oskad väga hästi eesti ja inglise keelt (nii kõnes kui kirjas). Töös on oluline ka hea suuline vene keele oskus.


Ettevõte pakub

Meil on äärmiselt tore, kokkuhoidev ja toetav meeskond ning Sina oled meie meeskonna väga oluline liige. Hindame head huumorit ning meie jaoks on oluline eetiline ning sotsiaalselt vastutustundlik käitumine. Soodustame töötajate sportlikke ja tervislikke eluviise ning igakülgset enesetäiendamist.

Kandideeri kiirelt ja mugavalt läbi kuulutuse juures
oleva lingi hiljemalt 21.10.2018.
Töö asukoht: Tallinn, kesklinn.
Saad meie kohta rohkem teada: www.manpower.ee.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.
Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2018

World´s Most Ethical Companies 2018