Värsked tööpakkumised

Kontoriassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183029

Tööpakkumise number

183029

Töö kirjeldus

Sinu eesmärgiks on tagade meie kontortöö efektiivne ja häireteta töökorraldus.
Peamisteks tööülesanneteks on organisatsiooniliikmete asjatundlik ja kiire teenindamine ning nõustamine.
Organisatsiooni ürituste- ning konverentside korraldamine
Lisaks sissetulevatele telefonikõnedele vastamine ja edasisuunamine, e-kirja päringutele vastamine, sissetuleva ja väljamineva posti registreerimine ning kindlustuslepingute vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled rõõmsameelne, abivalmis. Soovitavalt võiksid omada eelnevat klienditeenindus või assisteeriva töö kogemust.
Eeldame Sinult kõrget sotsiaalsust ja soovi aidata nii organisatsiooni liikmeid kui ka kaastöötajaid lahendamaks erineva iseloomuga probleeme.
Sa vajad omad töös väga heal tasemel eesti keelt ning kasuks tuleb kui valdad ka vene või inglise keelt suhtlustasandil.
Eelduseks on, et oskad piisaval tasemel kasutada arvutit (Excel, Word, Powerpoint, Outlook jne.)

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas
Konkurentsivõimelist palka
Vajadusel erialaseid täiendkoolitusi
Kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2009
Kuulutus sisestati:
26. august 2009

Eesti Omanike Keskliit on Eesti suurim ja kiiremini kasvav kodanikuorganisatsioon. Koondame üle 35 900 koduomaniku üle Eesti.

Esindame koduomanike ühiskondlikul tasandil ja pakume funktsionaalseid liikmeteenuseid. Olulisem liikmeteenus on sooduskaart-Kodukaardiga, mis sügisest läheb üle Nordea panga platvormile ja millega on liitunud üle 100 ettevõtte.