https://www.cvkeskus.ee/189896

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kontoriassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189896

Tööpakkumise number

189896

Töö kirjeldus

Sinu eesmärgiks on tagada meie Rakvere kontori efektiivne ja häireteta töökorraldus. Peamisteks tööülesanneteks on klientide asjatundlik ja kiire teenindamine ning nõustamine. Lisaks sissetulevatele telefonikõnedele vastamine ja edasisuunamine, e-kirja päringutele vastamine, sissetuleva ja väljamineva posti registreerimine ning kindlustuslepingute vormistamine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled rõõmsameelne, abivalmis ja omad eelnevat klienditeeninduse või assisteeriva töö kogemust. Eeldame Sinult kõrget sotsiaalsust ja soovi aidata nii kliente kui ka kaastöötajaid lahendamaks erineva iseloomuga probleeme. Sa vajad omad töös väga heal tasemel eesti keelt, kasuks tuleb, kui valdad ka vene või inglise keelt suhtlustasandil. Kuna puutud igapäevaselt kokku elektroonilise kirjavahetusega ja dokumentide haldusega, peab Sinu arvuti kasutamise oskus olema heal tasemel.
Meie assistendid on viisakad, korrektsed, täpsed ja kiired oma tööülesannete lahendamisel - ootame Sinult sama.


Ettevõte pakub

Sul on võimalus teha mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume põhjalikku kindlustusalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, meeskonna tuge sisseelamisel ning motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu. Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.Lisainfo

Kandideerimisel palun lisada kaaskiri.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui äriklientidele. Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, vastutuskindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus. Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtiv finantskontsern OP-Pohjola Group. Seesam on turuosalt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.