https://www.cvkeskus.ee/700783

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700783
Kaugtöö võimalus

Kontoriassistent

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Meie juhiabi on meie kontori hing ning päike, kes on esimeseks säravaks tervitajaks meie klientidele. Seda siis kas säravate silmadega kohtumisi kokku leppides, seda muutes või siis pakkudes saabuvale kliendile kohvi/teed või ühendades telefonitsi kliendi vajaliku inimesega.

Juhiabi ametikoha eesmärgiks on tagada nii klientide, kolleegide kui ka juhi rahulolu ning muuta kõikide elu oma ametikoha piires sujuvamaks ja lihtsamaks. 

Kontoris hoolitseb juhiabi selle eest, et kõigil oleksid vajalikud töövahendid, kohvimasin oleks hooldatud ning veeaparaadist tuleks nii tavalist kui ka mullivett. Ka interjööri eest kannab ta hoolt nagu oma kodu eest tagades küünalde ja aastaajale sobivate dekoratsioonide olemasolu ning vaatab, et kõik dokumendid oleksid ilusti oma kohtadel ning paberid ilusti arhiveeritud, skänneeritud ning registreeritud. 

Kolleegide töö lihtsustamiseks hoolitseb juhiabi selle eest, et tehtud oleksid kõik statistikaaruanded, A1 tõenditega seotud toimingud, pankade impordid ning vajalikud registreeringud erinevates riikides. Lisaks koostab juhiabi suure hoolega korrektselt erinevaid dokumente ja lepinguid nii büroo jaoks kui ka büroo klientidele.

Klientide töö muutub juhiabi tegevusest lihtsamaks, kui märkamatult haldab juhiabi klientide kortereid, teeb muudatusid klientide kodulehtedel ning tellib töömaakaarte. Heast sisetundest lähtuvalt broneerib juhiabi klientidele ja nende töötajatele komandeerigu jaoks majutusi ja lennu- ning laevapileteid ning imekiirelt valmistab ette ka lähetusaruanded ja korraldused.

Juhiabi roll juhi töö lihtsustamisel on see, et tuletab meelde vajalikke tähtaegu, tähtpäevi ning organiseerib vajalikud kingitused/meened, mida juhil on vaja ettevõtte esindamiseks või töötajate õnnitlemiseks. Samuti organiseerib vajalikud kohtumised ning vajadusel muudab nende toimumise aega. 


Ootused kandidaadile

Meie unistuste juhiabi omab eeldatavasti erialast haridust, -töökogemust või on lihtalt nii entusiastlik, et suudab meid veenda selles, et on asendamata ja me ei saa enam päevagi hakkama ilma temata. Ta räägib ja kirjutab inglise keeles ja soovituslikult räägib veel, kas soome, rootsi või norra keelt. Ta omab autojuhilube ning lisaks on ka auto kasutamise võimalus, et silgata ühest linna otsast teise. 

Tema kõige olulisemaks omaduseks on oskus muuta kõik tööprotsessid sujuvaks ehk tajuda, mida ja millal on vaja teha, et teiste töö toimuks tõrgeteta. Selleks on oluline omada suurepärast IT taipu, osata ja ka tahta inimestega suhelda ning esindustlikult käituda, sest meie juhiabi tajub, et ta esindab oma tööandjat. Kuna tööandja peab väga oluliseks korrektsust ja laitmatut tööd oma klientidele siis meie juhiabi oskab vormistada kõik dokumendid korrektselt ja täpselt, leiab googlest info kiiremini kui juht küsimusi esitada jõuab ja omandab uusi teadmisi "lennult". Oma tegemistes on meie juhiabi väga kõrge tööeetikaga sh teeb asju kvaliteetselt ja tähtaegselt. 

Kuna töö on tempokas, siis on meie juhiabi hea aja planeerimisoskusega ning efektiivne, kõrge pingetaluvusega ning lahendab erinevaid probleeme mängleva kergusega. Seal juures on ta piisavalt enesekindel, et vajadusel küsida abi kolleegidelt. 

Meie juhiabi on alati asjalik, kohusetundlik, ettevõtlik ja oskab mõelda kastist välja.

Oma töö edukaks sooritamiseks võiks olla meie juhiabil MS office programmide kasutamisoskus, raamatupidamisalaste algteadmiste olemasolu ning võimalus vastavalt vajadusele kontoris viibida.


Ettevõte pakub

Kogemust töötada rahvusvahelise klientuuriga raamatupidamisbüroos

Ilusat ja kaasaegset töökeskkonda ja häid töövahendeid

Paindlikku tööaega ja võimalust töötada seal, kus ise soovid

Personaliseeritud koolituskava

Innovaatilist lähenemist tööprotsessidele

Väljakutseid ning enda proovile panemise võimalust

Stabiilset töötasu ja "Tubliduse" lisatasu paketti

Võimalust ise kujundada oma ameti profiil

Noort ja särasilmset kollektiivi

Erinevaid tiimiüritusi

Spordikompensatsiooni

Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi


Tööpakkumise number
#700783
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kontoriassistent
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!