Värsked tööpakkumised

Kontoriassistent (Iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30505

Tööpakkumise number

30505

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Iiri õmblusfirma. Pakume tööd vähemalt 6 kuuks kontoriassistendile. Peamised tööülesanded on tellimuste vastuvõtt, arvutisse sisestamine ja muu üldine kontoritöö.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame valmisolekut kontoritööks inglise keelses keskkonnas, aktiivsust, head inglise keele oskust, eelnev töökogemus samas valdkonnas (kontoritöö) ei ole kohustuslik kuid tuleb kasuks. Vajalik on ka arvuti kasutamise oskus (Windows keskkond).

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, töötasu 7 EUR/tunnis (ca 20 000 krooni/kuus), elamist kaasaegsetes korterelamutes (valminud 2001.a.), mis on varustatud tehnika ning mööbliga - elamiskulu 50EUR/nädalas.

Lisainfo

Kandideerimisega on kiire! Töösuhe peaks algama arvatavasti 1 - 7 juunini. Ettevõttes töötab teisi eestlasi ca 25 (laotöötajd, õmblejad, operaatorid, kvaliteedi kontrollijad)

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
31. mai 2004
Kuulutus sisestati:
16. mai 2004
Lisainfo palga kohta:
7EUR tunnis