https://www.cvkeskus.ee/62534

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62534

Kontori koristaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

koristustööde teostamine kontoris


Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
kiire, täpne
puhtusest lugupidav


Ettevõte pakub

tööle vastavat töötasu
meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda


Lisainfo

töö tegemise asukoht: Tobia küla, Rakvere vald, Lääne-Virumaa


Tööpakkumise number
#62534
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kontori koristaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!