Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144886

Kontori juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tallinna kinnisvaraosakonna vahendustegevuse arendamine, juhtimine, töö koordineerimine maaklerite vahel ja nende juhendamine
  • Kinnisvaraga seotud tehingute ( ostu, müügi, üüri jne ) analüüs ja müügitöö parendamine
  • Kinnisvaravaldkonnaga seonduva konsultatsiooni andmine
  • Kinnisvaraarenduse planeerimine, juhtimine ja selle töö koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • Kinnisvara-, majandus-või õigusalast kõrgharidust
  • Juhtimiskogemust ( kasuks tuleb kinnisvara valdkonnas varasem töökogemus )
  • Juhtimistööks vajalikke liidriomadusi ning enesekehtestamisoskust
  • Analüüsivõimet ja täpsust
  • Iseseisvust ja organiseerimisoskust
  • Arvuti kasutamise oskust
  • Eesti keele oskust kõrgtasemel ning vene keele ja inglise keele oskust ametialase sõnavara valdamisega
  • Korrektsust, ausust, kohusetundlikkust

Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas ja edukas kinnisvara-ja ehitusfirmas
  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda koos toredate töökaaslastega
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Võimalusi eneseteostuseks ja arenguks

Lisainfo

CV palume saata:
läbi CV Keskuse
või
aadressil: Haabersti Maja AS
Õismäe tee 46A, TALLINN
Märksõna: "Tallinna kontori juhataja"

Tööpakkumise number
#144886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
18. märts 2008

Personaliotsingufirma Staff Consulting OÜ kliendiks on ehitus- ja kinnisvarafirma Haabersti Maja AS, kes otsib oma kollektiivi Tallinna kontori juhatajat.

Vaata rohkem