Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550246

KONTORI JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 8. august 2018
Kuulutus aegub: 6. september 2018

Töö kirjeldus

Ootame Sind kui oled hea suhtleja ja positiivne meeskonnaliige. Sulle meeldib aidata kliente ja organiseerida tööprotsessi koos meeskonnaga,
siis on see töö just Sulle

Ootused kandidaadile

Suhtled vabalt nii eesti kui vene keeles ja saad hakkama ka inglise keelega. Oled kogenud arvutikasutaja ja oled kursis raamatupidamisega. Oled kiire taibuga ja hoolitsed, et töö saaks tehtud hästi.

Pakume Sulle stabiilset ja hea mainega töökohta, koolitusi, toetavat meeskonda. Sulle on abiks administraatorid, tehnikud ja andmebaasid, mis toetavad orienteerumisel uues maailmas. Pakume huvitavat tööd, innovaatilises ning pika ajalooga ettevõttes.
Pakume head tööaega E-R 8.30-17.00 ja logistiliselt heas asukohas.

Tööpakkumise number
#550246

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. september 2018
Kuulutus sisestati:
8. august 2018

Eliser OÜ on Electroluxi esindus-hoolduskeskus, lisaks Bosch, AEG, Siemens ja paljusid teisi kvaliteetkaubamärke teenindav, pika ajalooga hooldusettevõte. Oleme edukad, sest meil on aastakümnete pikkune järjepidevus, klientide kõrge rahulolu, kvaliteedile orienteeritus, parimad spetsialistid ja parim kompetents omal alal. Heameel on tõdeda, et oleme oma tööd teinud hästi ja kliente kes soovivad meie teenust tellida on järjest rohkem.

Vaata rohkem