https://www.cvkeskus.ee/110707

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kontori juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110707

Tööpakkumise number

110707

Töö kirjeldus

Rapla kontori juhataja ülesanne on tulemuslikult juhtida müügigruppi kindlustusteenuste osutamisel. Töö sisaldab klienditeeninduse korraldamist kontoris, müügigrupi tegevuste ja tulemuste planeerimist, müügiprotsessi ja - töötajate juhtimist ning arendamist, kontori ruumidega seotud küsimustega tegelemist, nii uute kui olemasolevate klientidega heade suhete loomist ja hoidmist, teiste valdkondadega koostöö korraldamist.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on kõrgharidus või ta on seda lähiajal omandamas, ta tunneb klienditeenindust ja müügitööd, omab juhtimiskogemust, oskab väga hästi eesti keelt ning hästi vene ja/või inglise keelt, on hea suhtleja ja on võimeline inimesi ära kuulama.


Ettevõte pakub

ERGO pakub püsivat töösuhet ja karjäärivõimalust rahvusvahelises kontsernis, nii iseseisvat kui ka meeskonnatööd, soodustusi, põhipalka ja töö tulemustest sõltuvat tulemuspalka.


Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
31. mai 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

ERGO Kindlustuse AS, ERGO Elukindlustuse AS ja pensionifonde haldav ERGO Varahalduse AS kuuluvad Saksamaal asuvasse ERGO Kindlustusgruppi, mille põhiaktsionäriks on aastast 1880 tegutsev edasikindlustusfirma Münchener Rück. Rahvusvahelised kogemused ja kvaliteet teevad ERGO usaldusväärseks nii klientidele kui ka ERGO töötajatele.