Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289456

Kontori assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldtelefonile sissetulevatele kõnedele professionaalne vastamine ja kõnede suunamine
Statoili peakontorit külastavate klientide ja koostööpartnerite abivalmis teenindamine
Dokumendihaldus ja kirjavahetus vastavalt kehtestatud nõuetele
Kontori korrashoid
Värbamisprojektide, koolitusvaldkonna ja võimaluse korral teiste personalivaldkonda puudutavate projektide assisteerimine
Krediidikontrolli protsessis osalemine
Ürituste organiseerimine

Ootused kandidaadile

Sekretäritöö- või majandusalane eriharidus
Sekretäritöö kogemus
Väga hea eneseväljendusoskus ja positiivsus
Abivalmidus ja orienteeritus lahenduste leidmisele
Kohusetundlikkus ja täpsus reeglite järgimisel
Kiirus ja suutlikkus tegeleda mitme asjaga korraga
Iseseisvus ja oskus seada prioriteete
Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
Vene keele oskus elementaarsel suhtlustasemel
Tekstitöötlusprogrammide põhifunktsioonide oskuslik kasutamine/ Arvutikasutamise ladus oskus

Ettevõte pakub

Väljakutseid esitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
Tööks vajalikku väljaõpet ja jätkuvat täiendkoolitust
Häid karjäärivõimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks sisesta palun avaldus Statoil Fuel & Retail Eesti AS-i kodulehel www.statoil.ee
Tööpakkumised > Kontori assistent
hiljemalt 31. oktoobriks 2012.a.

Ametikohale kandideerimisega annad nõusoleku oma CV säilitamiseks AS-i Statoil Fuel & Retail Eesti värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.

Tööpakkumise number
#289456

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2012

Statoil Fuel & Retail kuulub alates 2012. aasta juunist Kanada päritolu Alimentation Couche-Tard kontserni, mis annab tööd 70 000 inimesele ja teenindab 8100 teenindusjaamas rohkem kui 30 miljonit klienti nädalas. Statoil Fuel & Retail Eesti AS on juhtiv mootorikütuste jaemüüja Eestis. Hetkel teenindab Statoili kaubamärgi all kliente 44 teenindusjaama ja kuus 1-2-3 automaatjaama üle Eesti. Statoili teenindusjaamades töötab enam kui 500 inimest ja Tallinna peakontoris üle 60 inimese. Statoilist tööandjana loe lisaks www.statoil.ee/statoiltooandjana.

Vaata rohkem