Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194742

Kontori assistent - Soome ja inglise keele valdaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööülesanneteks:
* Proffessionaalse sekretäri abistamine jooksvates ülesannetes- kontoris töökorralduslikud assisteerimised.
* Igapäevased kontoris teostatavad assisteerimistööd, arhiveerimistööd, tõlketöö (rõhuga soome ja inglise keelele), meilivahetus,
telefonidele vastamine ja kõnede suunamine.
* Töö asukohaks on Viimsi, Miiduranna!
Töö argipäevadel, E-R, täistööajaga.

Ootused kandidaadile

* NB! Keeleoskus: Väga heal tasemel soome keele oskus, et suudaks tõlkida ka juriidilisi dokumente! (siinjuures ei piisa vaid kõnelemise taseme soome keelest), väga hea inglise keel- nii kirjas kui kõnes, et oleks võimalik nendes kahes keeles teha tõlketöid (soome keelest inglise keelde ja vastupidi) ning suhtlemiseks ettevõtte siseselt kolleegidega;
* Varasem kontoris töötamise kogemus kontori assistendina, sekretärina, juhiabina;
* Valmidus töötamiseks rahvusvahelises meeskonnas, kus oodatakse assistendilt valmidust suhelda erinevates keeltes, kiiretes olukordades hakkama saamist;
* Täpsus ja kohusetundlikkus;
* Julge suhtleja;
* Etiketi tundmine, elementaarne viisakus.

Ettevõte pakub

* Igapäevast assisteerimistööd;
* Kaasaegseid-, ja dünaamilisi töötingimusi ;
* Toredat ja kogemustega ning professionaalset rahvusvahelist meeskonda.

Lisainfo

Ettevõtte on Oxford Management OÜ. Ettevõtte kodulehelt leiad lisainfot: www.oxfordsustainable.com

Tööpakkumise number
#194742

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2010

Personalipunkt Extra klient on kinnisvara arendusega, taastuvenergiaga, taastuv-põllumajandusega tegelev rahvusvaheline ettevõte.
Suurettevõtte lipukirjaks on professionaalsus, paindlikkus ja tegutsemiskiirus. Ettevõte asub Viimsis, Miidurannas.

Vaata rohkem