Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677700

Kontori assistent - juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meeskonna assisteerimine jooksvates küsimustes

Ettevõtet külastavate klientide vahetu teenindamine

Juhi assisteerimine igapäevatöös

Andmebaasi haldamine

Hooldustööde kokkuleppimine

Jooksva logistika küsimuste lahendamine

Müügiarvete koostamine ja edastamine klientidele, suhtlemine võlglastega

Raamatupidamise abitoimingud (müügiarvete ettevalmistus, kuluarvete analüüs, ostuarvete sisestamine

Aegajalt aidata kordineerida tööd peale kella 17.00 (päevad kokkuleppel, ei pea selleks kontoris olema)

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil

Hea pingetaluvus ja meeskonnatööle suunatud hoiak

Kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime

Eesti keele hea valdamine nii kõnes kui kirjas

Ei ole vaja eelnevat töökogemust

Vähemalt keskharidus

Ettevõte pakub

Väljaõppe võimalust

Palka vastavalt tehtud tööle ja kogemustele

Sõbralikku ning toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#677700

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1460 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
25. november 2020

Katlaabi OÜ on asutatud aastal 2006. Meie ametlikuks partneriks on Saksamaa ettevõte Viessmann, mis on juhtivaid kütteseadmete tootjaid maailmas.
Meie põhitegevuseks on gaasi-ja kütteseadmete müük, paigaldus, remont ja hooldus.

Vaata rohkem