2023-08-23 14:48:55

Kontori assistent - järelteeninduse spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meiega liitudes saad anda oma panuse, et järelteeninduse protsessid oleksid võimalikult efektiivsed ja samas lihtsad ning mõistetavad meie klientidele. Soovid pakkuda klientidele meeldivat teenindust ja positiivset klieindikogemust. Kliendiga suhtluses leiad parimad lahendused garantiiliste toodete hooldusesse toimetamisel ning tagastamisel (s.h transpordi tellimine). Sinu koostööpartneriteks on meie hoolduspartnerid, kliendid ja kogu meie müügitiim.

Järelteeninduse spetsialistina vastutad järelteenindusse saabunud pöördumistele kiirete, asjatundlikeja kliendisuhet hoidvate lahenduste leidmise eest.

Kontori assistendina vastutad sujuva kontoritöö korraldamise eest – kirjadele vastamise, kontoritarvete tellimise, standarddokumentide koostamise, külaliste vastuvõtu ja kontori üldise korrashoiu eest.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

  • Sul on huvi tehnika vastu ning omad töökogemust tehnika müügi- ja/või järelteeninduse valdkonnas;
  • oled orienteeritud meeskonnatööle, Sind iseloomustab nutikus probleemide lahendamisel;
  • tead, et järelteeninduse probleeme lahendades tuleb järgida Tarbijakaitseseadust ning oled valmisomandama selles vallas uusi teadmisi;
  • tunned Directo programmi ja oled vilunud arvutikasutaja;
  • Sul on varasem kogemus kontori assitendina administratiiv- ja bürootöö ülesannete täitmisel;
  • lisaks väga heale eesti keele suulisele ja kirjalikule oskusele valdad heal suhtlustasemel inglise keelt, vene keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Expert väärtustab pikaajalist töösuhet ning tagab sulle stabiilse töökoha. Lisaks saad kasutadavõimalust soetada kodutehnikat omatöötaja soodustusega.