Värsked tööpakkumised

Kontori administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101288

Tööpakkumise number

101288

Töö kirjeldus

- sujuva kontoritöö korraldamine (telefonidele vastamine, posti korraldamine, vajalike kontoritarvete tellimine; külaliste/klientide vastuvõtmine);
- tööreiside korraldamine;
- raamatupidamise algdokumentide sisestamine andmebaasi;
- maksete laekumise jälgimine ja pangaülekannete teostamine;
- kaupade tellimise ja klientidele saatmise korraldamine;
- laoseisude jälgimine, kaupade sisestamine ja laoseisu kontroll;
- müügiosakonna abistamine kliendikülastuste, lepingute ettevalmistamisel, kliendiinfobaasi haldamine;
- vajadusel tõlketööde tegemine või tellimine.

Nõudmised kandidaadile

- bürootöö korraldamise kogemus;
- üldteadmised raamatupidamisest;
- üldteadmised logistikast;
- eesti ja inglise keele oskus (suuline ja kirjalik), vene keele oskus suhtlustasemel;
- hea arvutikasutusoskus (MS Office, kasuks tuleb raamatupidamisprogrammide tundmine);
- hea suhtlemisoskus, teenindusvalmidus;
- täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel;
- autojuhiluba.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelisi palgatingimusi;
- ettevõttesisest koolitust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
27. märts 2007

Ama-Prom OÜ on osa firmast Ama-Prom Group. Pakume oma klientidele tehnilisi terviklahendusi lehtmetalli töötlemise vallas.Esindame maailmas esikohal olevaid Amada lehtmetallitöötlemispinke. Ama-Prom Group viieaastase tegevuse tulemusena Baltikumi turul on klientide arv pidevalt kasvanud. Klientide veel paremaks teenindamiseks ning seoses tegevuse laienemisega võtame tööle kontori administraatori.