2023-08-23 14:48:55

KONTAKTIOTSIJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

TÖÖ KODUKONTORIS

Otsime julget, hea suhtlemisoskusega, enesekindlat ja kohusetundlikku inimest, kes hakkab tööle meie ettevõtte müügimeeskonnas.

Sobiv kandidaat on loogilise mõtlemisega, kes suudab leida uusi kliente, tutvustada pädevalt meie teenust ja koguda andmeid. Sinu ülesandeks on kliendisuhete algatamine ja klientidele info väljastamine. Oma töö kohta peab pidama aruandlust Exceli tabeli kujul.

Tööd saab teha oma kodukontoris ja seega ka sinu asukoht ei ole määrav.

Ootused kandidaadile

Töö sobib sulle kui sul on olemas võimalus kodus tööd teha, on olemas internetiühendust ja mobiililevi.

Pead oskama eesti keelt heal tasemel ja oled võimeline end selgelt väljendama.

Eelnev töökogemus ei ole vajalik.

Omalt poolt pakume sulle vajalikku koolitust kvaliteetse töö tegemiseks ja igakülgset tuge töö teostamisel.

Lisaks pakume võimalust teenida täiendavat tulemustasu ning õppida palju uut ja huvitavat, mis puudutab ettevõtlust.