Värsked tööpakkumised

Kontaktihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 154413

Tööpakkumise number

154413

Töö kirjeldus

• kliendibaasi analüüsi abil potentsiaalsete klientide andmete otsimine
• leitud andmete alusel klientidega telefoni teel kontakteerumine
• potentsiaalsete klientide investeerimishuvi väljaselgitamine ja nende kutsumine kliendinõustamisele

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
• sul on hea veenmisoskus ja soov inimestega suhelda
• omad andmebaasidega töötamise kogemust
• oskad ise oma tööd planeerida
• suudad pingelistes olukordades leida lahendusi
• räägid inglise ja vene keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• põhjalikku väljaõpet
• isiklikust töötulemusest sõltuvat motiveerivat töötasu
• rõõmsameelseid ja toetavaid kolleege
• meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
• võimalust ühendada isiklik areng ettevõtte arenguga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2008

If Eesti Kindlustus on Eesti suurim kindlustusselts, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse kahjukindlustusgruppi If P&C Insurance Holding Ltd.

Pakume koostöös Sampo Life’iga oma klientidele võimalust saada professionaalset investeerimisnõustamist, et leida parim elukindlustus- ja investeerimislahendus.