https://www.cvkeskus.ee/88513

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Konsultatsioonimeeskonna ärijuht (Microsoft)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88513

Tööpakkumise number

88513

Töö kirjeldus

Ärijuht vastutab konsultatsiooniteenuste müügi ja projektide eduka läbiviimise järelvalve eest. Selle hulka kuuluvad läbirääkimised klientidega, pakkumiste väljaarendamine, Microsoft konsultatsioonimeeskonna töö ja partnerite kokkulepete järelvalve, efektiivne suhtlemine projektimeeskondade ja klientidega, ning koostöö tegemine juriidilise toe, müügi, tootearenduse ning tootetoega, saavutamaks klientide ja Microsofti eesmärgid.


Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 5-aastane töökogemus strateegiliste IT rakendusprojektide juhtimises, projektide konsulteerimises, klientide/projektide haldamises, professionaalsete IT ärilahenduste arendamises;
  • Võime ära tunda ja hinnata kliendi vajadusi, määrata lahendusi, koostada ja seejärel täide viia sobiv plaan;
  • Enesekindlus, tulemustele orienteeritus, võime iseseisvalt nii töötada kui otsuseid langetada ning töötada meeskonnas;
  • Usaldusväärsed arusaamad ja teadmised Microsoft tehnoloogiatest;
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub suurepärast võimalust olla kaasatud väljakutseid esitavatesse projektidesse kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil, töötada kõrge professionaalsusega Microsoft Services meeskonnas, karjäärivõimalusi ja konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2007
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Microsofti Baltikumi esindus avati 1999. aastal Riias. Kuni Eesti esinduse avamiseni 2003. aasta aprillis, koordineeriti Microsofti tegevusi Eesti turul Lätis asuvast kontorist. Eestis alustas Microsoft tööd kuueliikmelise meeskonnaga, mis on tänaseks kasvanud 38 liikmeliseks. Microsoft tegeleb Eestis kliendi- ja partnersuhete haldamise, toodete lokaliseerimise ja Office'i, Windowsi, Serveri ning Microsoft Business Solutions'i lahenduste turundamisega. Pakutakse ka konsultatsiooniteenuseid, et aidata klientidel Microsofti tehnoloogiaid paremini kasutusele võtta. Kliente toetatakse valikuprotsessis, planeerimises, juurutamises ja hoolduses.