Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153189

Konsultant/klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine, kauba vastuvõtt ja väljapanek, töö kassas.

Ootused kandidaadile

Huvi tervise- ja loodustoodete vastu, hea suhtlemisoskus, viisakus, sõbralikkus ja teenindusvalmidus, kohanemis- ja õppimisvõime.

Ettevõte pakub

väljaõpet
sõbralikku ja toetavat meeskonda
stabiilset põhikohaga tööd

Tööpakkumise number
#153189

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
25. mai 2008

Ülikooli Apteek alustas Eestis tegevust 2004. aastal. Kuuludes ühte Helsingi Ülikooli juurde 1755. aastal asutatud Yliopiston Apteekki apteekidega, ühendades sugulasrahvaste kogemuse ja head traditsioonid, teeme me kõik apteegiteenuse osutamiseks kõrgel professionaalsel tasemel.

Vaata rohkem