Värsked tööpakkumised

Konsultant- ürituse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203697

Tööpakkumise number

203697

Töö kirjeldus

• Kontserni toodete presentatsioon ettevõtte klientidele
• Müügitellimuste ja lepingute sõlmimine
• Klientide konsulteerimine
• Aruandlus
Klientide otsimine konsultandi kohustuste hulka ei kuulu.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled aktiivne, ettevõtlik, hea suhtleja, oskad planeerida oma aega, omad isiklikku sõiduautot ja oled valmis piirkonnasiseseks reisimiseks ning soovid luua hea sissetulekuga stabiilset isiklikku äri, siis pakume Sulle:

Ettevõte pakub

1) Väljaõpet ja erinevaid koolitusi
2) Vaheldusrikast ja hästi organiseeritud tööd
3) Paindlikku tööaega
4) Võimalust professionaalseks arenguks
5) Toetavaid kolleege

Lisainfo

Tööpiirkond: Tartu, Tartumaa, Pärnu, Pärnumaa
Töö sobib eriti hästi haridus- ja kultuuritöötajatele.
Kohtumine taotlejatega:02.-03.09.2010
Firma viib läbi väljaõppe: 06.-17.09.2010
Lisainformatsioon www.eastcon.ee
Ootame Sinu CVd ja sooviavaldust kuni 25.08.2010 e-posti aadressil eastcon(at)eastcon.ee või Eastcon AG Eesti AS, Kanali tee 1, 10112, TALLINN
Firma võtab ühendust eeldustele vastavate kandidaatidega.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. august 2010
Kuulutus sisestati:
10. august 2010

EASTCON on tugevate väärtuste ja traditsioonidega otsemüügifirma, mis asutati 1992. aastal Saksamaal ning tänaseks tegutseb üheksas erinevas riigis. Eastcon AG Eesti AS asutati 1995. aastal ja meid esindab üle Eesti 15 iseseisvat tootekonsultanti.