Konsultant / tootejuhi assistent alljärgnevates valdkondades: vee-, kütte-, kanalistasiooni-, ventilatsiooni-, soojus- ja jahutustehnika

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361073

Tööpakkumise number

361073

Töö kirjeldus

* sortimendi kujundamine
* kaupade ja toodetega seonduva informatsiooni haldamine
* toodete ja teenuste hinnakujundus
* laovarude jälgimine ja optimeerimine

Nõudmised kandidaadile

* Põhjalikud teadmsied sanitaartehnika valdkonnast (vee-, kütte-, kanalistasiooni-, ventilatsiooni-, soojus- ja jahutustehnikast)

* inglise keele oskus heal tasemel nii kõnes kui kirjas
* MS Word ja MS Exceli väga hea kasutamisoskus
* positiivne ellusuhtumine

Kasuks tuleb
* eelnev töötamise kogemus kaubanduses tootejuhina või ostujuhina
* täiendav võõrkeelte oskus
* laoanalüütika ja logistika tundmine
* kogemus majandustarkvara kasutamisel ostude juhtimisel

* stabiilset töökohta 24 aastat edukalt tegutsenud ettevõttes
* koolitust sisseostude juhtimise vallas
* konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat ning töötulemustest sõltuvat töötasu
* vajalikku ressurssi suurepärase tulemuse saavutamiseks
* arenemisvõimalust tugevas ning tulemustele orienteeritud meeskonnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014

AS Vipex on 1990. aastal asutatud rahvusvaheline tootmis- ja kaubandusettevõte.

Meie tootevaliku moodustavad erinevad kõrgekvaliteedilised ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid, looduskivitooted, mööbel, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaubad, mis pärinevad enam kui 30 riigist üle kogu maailma.

Esindame või omame mitmeid üle kogu Skandinaavia ja Balti riikide tuntud kaubamärke. Meie klientideks nendel turgudel on kõik suuremad ehitus- ja viimistluskaupade müügiga tegelevad jaekaubandusettevõtted, ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõtted, arhitektid ja sisekujundajad, riigiasutused jpt.

AS Vipex partneritele pakutavate teenuste hulka kuuluvad lisaks tootjafirmade esindamisele ja toodetud kaupade hulgimüügi korraldamisele ka müügitoetuse ja järelteeninduse pakkumine ning logistikateenused. Ülaltoodud teenuseid pakume põhiosas Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Rootsi turul.

Ettevõtte juhtimissüsteem vastab ISO 9001:2008 kvaliteedistandardile ja ettevõttele on väljastatud Bureau Veritas Eesti OÜ poolt vastav kvaliteedisertifikaat.