Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439914

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö seisneb arvutis lihtsa programmiga töötamist.
Töötaja ülesanne on metsaomanikele helistamine ja nendega suhtlemine.
Tööaeg 10.00 - 18.00

Ootused kandidaadile

Oled julge. aktiivne suhtleja ei karda inimestega suhelda telefooni teel
Oskad kasutada arvutit;
Oled kohusetundlik ja töökas

Ettevõte pakub

Kaks tehingut kuus võrdub Sulle 1000 euroga
Ettevõtte arengus kaasarääkimise võimalust.
Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#439914

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Konsultant