Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #375682

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja TANK liuguste ning garderoobisüsteemide tootja AS Sunorek otsib Tallinna Järve Keskuse salongi konsultanti, kelle tööülesandeks on liuguste ja garderoobisüsteemide aktiivne müük salongis (kliendi vajaduste väljaselgitamine, pakkumuste koostamine, tellimuste vormistamine).

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat teeb müügitööd kirega. Oled korrektne ja hoolas tööülesannete täitmisel, hea suhtleja, abivalmis ning asjalik kolleeg. Talud pingeid ning oskad leida probleemidele lahendusi. Oskad suhelda eesti ja vene keeles. Soovitavalt oled varasemalt kokku puutunud mõne joonestusprogrammiga.

Väljaõpet, põhi + tulemuspalka, toredat meeskonda ning kaasaegset töökeskkonda, töö graafiku alusel.

Lisainfo

Kasuks tulevad teadmised ja kogemused sisekujundusest.

Tööpakkumise number
#375682

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2015

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2014. aastal oli 10 miljonit € ning ettevõttes töötab ca 185 inimest.

Vaata rohkem

Konsultant