Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40607

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide vastuvõtmine ja selle käigus klientidele võimalike notari ametitoimingute kohta info andmine;
dokumentide vastuvõtmine;
klientidele toiminguaegade planeerimine ja ametitoiminguteks registreerimine;
klientidele esmase konsultatsiooni andmine;
notari ametitoimingutega seotud dokumentide ettevalmistamine;
samuti peab konsultant vajadusel asendama büroo teisi töötajaid.

Ootused kandidaadile

  • hea eneseväljendusoskus
  • hea enesekontroll
  • hea vene ja eesti keele valdamine
  • hea pinge- ja stressitaluvus
  • järjekindlus ja süsteemsus
  • pakutavat tööd toetav haridus
  • kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
  • süsteemsus ja väga hea analüüsi- ning üldistusvõime
  • väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • varasem töökogemus
  • võime töötada pingelistes olukordades

Ettevõte pakub

erialast täiendkoolitust ja arenguvõimalusi;
kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid;
konkurentsivõimelist palka sõltuvalt töötulemustest;
pingelist ja huvitavat tööd;
professionaalsete oskuste arendamise võimalust;
tööd huvitavas valdkonnas;
eneserealiseerimisvõimalust.

Lisainfo

Notaribüroos töötada soovijad võivad saata oma avaldused ja andmed ka posti teel Jõe tn 9 Tallinnas või elektrooniliselt aadressile notar.schults@neti.ee

Tööpakkumise number
#40607
Konsultant