Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118878

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kontor Tallinna kesklinnas ootab tööle lapsehoolduspuhkuse ajaks konsultanti, kelle ülesandeks on personalilahenduste leidmine värbamisprojektidele: viia labi kandidaatide selekteerimine,intervjueerimine ja testimine.
Suhelda tuleb nii klientide kui ka kolleegidega Suurbritannias, samuti on värbamisteenuse müük oluline osa konsultandi töös.

Ootused kandidaadile

- hea ja aktiivne suhtleja
- kohusetundlik suhtumine tooülesannetesse
- inglise ja eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas.

Ettevõte pakub

- tööd rahvusvahelises ettevõttes
- töökohta mugavas kesklinna kontoris
- vaheldusrikast tegevust
- töötasu alates 12 000 EEK/kuus (bruto)

Lisainfo

Kandideerijatel palun saata Curriculum Vitae inglise keeles.

Tööpakkumise number
#118878

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Konsultant