Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178829

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Sind, kui tahad luua midagi täiesti uut ja enneolematut, tunned huvi ilutoodete vastu ning oled kursis iluvaldkonnas toimuvaga, kuid usud, et avastada on siiski veel nii palju. Soovid töötada ilupoes, kus kliendid on oodatud ja tähtsad ning konsultant on kliendi parimaks nõuandjaks.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind, kui oled särasilmne, kirglik, korrektne, vastutustundlik, hea pingetaluvusega, suurepärase suhtlemisoskusega, vastupandamatu sooviga jagada ilukogemust kõigiga, valdad väga heal suhtlustasemel eesti, vene ja inglise keelt.
Ootame Sinu elulookirjeldust koos foto ja sooviavaldusega.

Pakume Sulle kindlat tööd Tallinna Kaubamaja kontserni kuuluvas ettevõttes, tööalast enesetäiendamist, nüüdisaegset töökeskkonda ja motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#178829

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
26. mai 2009

Sügisel avatava ilukaupluste keti I.L.U. Rocca al Mare kauplus otsib oma toredasse kollektiivi konsultante

Vaata rohkem