Värsked tööpakkumised

Konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26482

Tööpakkumise number

26482

Töö kirjeldus

Konsultandi peamisteks tööülesanneteks on:
• hotelli opereerimise tarkvara koolitus lõppkasutajale
• kliendi erivajadustest lähtuv kasutaja konsulteerimine
• tarkvaratoote Hotsoft juurutamise projektide juhtimine

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:
• hotelli äriprotsesside tundmist
• inglise keele oskust
• loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
• arvuti kasutamise vilumust
• head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
• tulemustele orienteeritust ning probleemide iseseisvat lahendamise oskust
• korrektsust ja vastutusvõimet

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
• oskustele ja töötulemustele vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2004

AS Nixor AD on 1993. aastal asutatud, üks Eesti juhtivamaid jaekaubanduse infosüsteemidega tegelevaid firmasid.
Meie tänane eesmärk on pakkuda terviklikke infosüsteeme kõikidele kaubandus- ja teenindusettevõtetele – kauplustele ja kaubamajadele, pubidele ja restoranidele, laevadele ja hotellidele.
Meie klientide hulka kuulub enamik Eesti suuri kaubandusettevõtteid ja kaubanduskette.