Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26482

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konsultandi peamisteks tööülesanneteks on:

  • hotelli opereerimise tarkvara koolitus lõppkasutajale
  • kliendi erivajadustest lähtuv kasutaja konsulteerimine
  • tarkvaratoote Hotsoft juurutamise projektide juhtimine

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:

  • hotelli äriprotsesside tundmist
  • inglise keele oskust
  • loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
  • arvuti kasutamise vilumust
  • head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
  • tulemustele orienteeritust ning probleemide iseseisvat lahendamise oskust
  • korrektsust ja vastutusvõimet

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
  • oskustele ja töötulemustele vastavat palka

Tööpakkumise number
#26482
Konsultant