Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127020

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tänaseks oleme kasvanud Eesti turul sedavõrd, et otsime oma kollektiivi parfümeeriatoodete konsultanti, kelle peamisteks ülesanneteks oleks:

  • klientide nõustamine ja sõbralik teenindus parfümeeriavallas
  • kaupade väljapanek ja riiulite korrashoid
  • osalemine tooteesitlustel ja müügikampaaniates
  • vajadusel kaupade tellimine

Ootused kandidaadile

Oma uuelt meeskonnaliikmelt ootame:

  • tahet klienti nõustada kliendi soovidest lähtuvalt
  • aktiivset pealehakkamist suhtlemises ja müügitöös
  • initsiatiivlikust ja koostöövalmidust
  • head eesti ning vene keele oskust suhtlustasandil (inglise ja soome keele oskus tuleb kasuks)
  • huvi ilu- ja lõhnamaailma vastu tuleb kasuks

vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, meeldivat töökeskonda Tallinna suurimates kaubanduskeskustes, motiveerivat töötasu ning kolleegide igakülgset toetust.

Lisainfo

Kui Sa oled huvitatud, siis palun saada oma CV koos motivatsioonikirjaga eesti keeles, teemareaga KONSULTANT e-mailile: hedi(at)mirabella või postiga aadressile Luise 26-3, 10142 Tallinn enne 15 novembrit, 2007.

Tööpakkumise number
#127020
Konsultant