Värsked tööpakkumised

Konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188569

Tööpakkumise number

188569

Töö kirjeldus

Otsime Soome raamatupidamise oskusega konsultanti oma Tallinna kontorisse. Esialgu on vaja konsultandina kaasalöömine väikefirma raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva kohandamisel Soome turule sobivaks, seejärel Soome klientide toetamine telefoni ja e-meili teel ning kaasalöömine müügis ja turunduses.

Nõudmised kandidaadile

• soome keele oskus väga heal tasemel või emakeelena
• teadmised Soome raamatupidamisest
• soov osaleda meie tarkvara uuele turule viimises
• oskus õppida töö käigus, et üha paremini aru saada meie sihtgrupi vajadustest
• oma teadmiste ja kogemuste lahke jagamine kolleegidega, sealhulgas tihe koostöö arendusmeeskonnaga

Pakume meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi ning kiire arengu võimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2009

AS Merit Tarkvara on majandustarkvara ja IT teenuste firma. Toodame ise tuntud väikefirma raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ning palgaprogrammi Merit Palk. Keerukamatele ja suurematele ettevõtetele pakume tarkvaralahendusi Microsoft Dynamics NAV baasil.