Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62117

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesanneteks on maksukohustuslaste ja maksukeskuse teenistujate nõustamine ja koolitamine maksustamise küsimustes vastavalt üldtunnustatud käitumisreeglitele ja kehtivatele teenindusstandarditele.

Ootused kandidaadile

  • vanust vähemalt 21 eluaastat;
  • majandusalast või juriidilist kõrgharidust või selle omandamist lõpetamisjärgus;
  • maksuseaduste head tundmist;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel
  • ühe võõrkeele (soovitavalt vene või inglise keele) oskust kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega;
  • head teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskust;
  • algatusvõimet ja oskust tegevusi koordineerida;
  • väga head eneseväljendus- ja esinemisoskust;
  • kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet.

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vastutus- ning vaheldusrikast tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • täiendkoolitust.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada CV koos palgasooviga hiljemalt 26. märts 2006 märgusõnaga “konsultant”.

Tööpakkumise number
#62117
Konsultant