2023-08-23 14:48:55

Konsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tarkvarakonsultanti, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on HansaRaama telefonikonsultatsiooni osutamine. Samuti kuulub põhiliste tööülesannete hulka HansaRaama klientide nõustamine maili teel ning meie spetsiaalses online süsteemis. Edaspidi ootame tarkvarakonsultandilt klientide konsulteerimist nende juures kohapeal ning klassikoolituste läbiviimist. Pakume töötajale igakülgset HansaRaama koolitust.

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea inglise keele oskus
  • väga hea arvutioskus
  • hea suhtlemisoskus
  • müügitöö kogemus
  • oskus hinnata situatsiooni programmikasutaja seisukohast
  • stressitaluvus
  • esinemisjulgus
  • kasuks tuleb HansaWorldi gruppi kuuluvate programmide kasutamiskogemus
  • Ettevõte pakub

  • väga vahvat kollektiivi
  • igapäevast inglise keele kasutamise võimalust
  • igakülgset ametialast arenemisvõimalust
  • võimalust reisida
  • motiveerivat boonussüsteemi nii müügi kui ka tasuliste klienditööde eest