Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196283

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tarkvarakonsultanti, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on HansaRaama telefonikonsultatsiooni osutamine. Samuti kuulub põhiliste tööülesannete hulka HansaRaama klientide nõustamine maili teel ning meie spetsiaalses online süsteemis. Edaspidi ootame tarkvarakonsultandilt klientide konsulteerimist nende juures kohapeal ning klassikoolituste läbiviimist. Pakume töötajale igakülgset HansaRaama koolitust.

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea inglise keele oskus
  • väga hea arvutioskus
  • hea suhtlemisoskus
  • müügitöö kogemus
  • oskus hinnata situatsiooni programmikasutaja seisukohast
  • stressitaluvus
  • esinemisjulgus
  • kasuks tuleb HansaWorldi gruppi kuuluvate programmide kasutamiskogemus

Ettevõte pakub

  • väga vahvat kollektiivi
  • igapäevast inglise keele kasutamise võimalust
  • igakülgset ametialast arenemisvõimalust
  • võimalust reisida
  • motiveerivat boonussüsteemi nii müügi kui ka tasuliste klienditööde eest

Tööpakkumise number
#196283

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
18. mai 2010
Kuulutus sisestati:
4. mai 2010

HW HansaRaama OÜ on HansaWorld gruppi kuuluv ettevõte, kelle tegevusalaks on majandustarkvara HansaRaama müük ja teenindus. 1997. aastal tõi HW HansaRaama OÜ Eestis turule nüüdseks ülipopulaarseks saanud HansaRaama majandustarkvara, mida iseloomustab:

1. eriti töökindel tehnoloogia;
2. väga suur kliendibaas;
3. põhinemine rahvusvaheliselt levinud tootel.

HansaRaama on ainuke HansaWorldi tooteseerias olev programm, mis on välja töötatud ainult Eesti kasutajatele.

Vaata rohkem

You are applying to:
Konsultant