Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278257

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kasutajate koolitus ja konsulteerimine;
Klienditeenindus, konsulteerimine.
Tarkvara ja arvutitöökohtade ettevalmsitamine;
Jooksvad IT-alased hooldustööd.

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- IT alast huvi
- kohusetunnet;
- head suhtlemisoskust;
- Kasuks tuleb igasugune kokkupuude IT-valdkonnaga.
- keelteoskus: eesti, vene, inglise (Kõnes Väga hea / Kirjas väga hea)

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- väljaõpet, sisseelamisel meeskonna tuge;
- mitmekülgset arengut ning karjäärivõimalust;
- tulemustest sõltuvat ja motiveerivat töötasu;
- kaasaegset kontorit (kolime peagi uutele pindadele !);
- stabiilset töökohta (firma tegutsenud üle 20a., ka "masu" ajal ei olnud koondamist);
- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.

Tööpakkumise number
#278257
Konsultant