Värsked tööpakkumised

Konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173962

Tööpakkumise number

173962

Töö kirjeldus

- Kataloogi alusel toodete müük
- Aktiivne osalemine müügitöös
- Oma grupi arendamine

Nõudmised kandidaadile

- Avatud suhtleja
- Initsiatiivikus
- Abivalmidus
- Sihikindlus
- Tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- Professionaalset ja toetavat tuge
- Väljaõpet kohapeal
- Infopäevi ja ilukoolitusi
- Tasu vastavalt panusele
- Paindlikku tööaega

Lisainfo

On võimalik alustada tööd kas konsultandina või müügigrupi juhina. Töö sobib ka teise töö, laste või õppimise kõrvalt. Lisainfo vajadusel võtke ühendust telefonil +372 5817 3678

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
13. märts 2009
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2009

Oleme rahvusvaheline tuntud ja tunnustatud kosmeetikafirma, mille tooteid müüakse enam kui 100 riigis. Pakume mitmekülgset tootevalikut ja mugavaid ostukanaleid.
Meid tuntakse kui juhtivat ettevõtet, mis seab endale kõrged standardid, austab mitmekesisust ning on pühendunud töötajate professionaalseks arenguks parimate võimaluste loomisele, et igal töötajal oleks võimalik saavutada oma maksimaalne potensiaal.
Oleme pühendunud naiste tervise ja heaolu parandamisele.