https://www.cvkeskus.ee/113432

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Konsultant soome keele oskusega

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 113432

Tööpakkumise number

113432

Töö kirjeldus

Töö sisuks on klienditeenindus telefoni teel ja e-maili teel –klientide juhendamine, tehnilise toe pakkumine, nende küsimustele vastamine ja probleemide lahendamine, vajadusel probleemide edasisuunamine lahendamiseks.


Nõudmised kandidaadile

Ootame heal taseme SOOME KEELT valdavaid inimesi, keda iseloomustab täpsus, kohusetundlikkus ja õppimisvõime; kõik tööks olulised erioskused antakse koolituse käigus.
Kasuks tuleb igasugune haridus, miinimumina kesk- või kesk-eriharidus.
Soovitatav eelneva töötamise kogemuse olemasolu.
Oluline on lisakeelena inglise keele oskus, kuna selles toimub oluline osa koolitusest.
Oluline on elementaarne arvutioskus (hiire käsitsemine, töötamine eri akendes) ja kartuse puudumine arvutiga töötamise ees


Ettevõte pakub

Tähtajatu tööleping osalise või täiskoormusega.
Täistööajaga töö 09.00-18.00
Firma asub Tallinnas uues ja modernses hoones ning pakub kaasaegseid ja töötajasõbralikku töökeskkonda. Samas majas on võimalus ka lõunat süüa.
Hea asukoht, mis võimaldab tööl käia nii jala (10 min südalinnast) kui ka bussi või trammiga. Oodatud on ka liikumispuudega inimesed.
Töötajaid iseloomustab avatud ning sõbralik õhkkond, mis väärtustab iga üksikut töötajat. Tööandja poolt pakutava hulka kuulub lisaks rahalisele töötasupaketile veel tasuta tervisekontroll, arvukad firmaüritused ja toetus spordiharrastusele, samuti tulevikus võimalus saada firma partneritelt teenusi soodushindadega.
Töötajaile väljaspoolt Tallinnat aitab tööandja leida ka esialgse elamise.
Töötasu koosneb kindlast põhipalgast alates 10 000 EEK/kuus (bruto) 40-tunnise nädalakoormuse puhul, millele lisandub veel preemia töötulemuste ja kvaliteedi eest.


Lisainfo

Tööandjaks on suure ülemaailmselt toimiva klienditeenindusettevõtte Eestis 2006. aastal loodud tütarfirma, kus praeguseks töötab juba üle 200 eri rahvusest teenindaja (vt. firma ülemaailmset kodulehte www.arvato-direct-services.de ).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2007
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

TEMP-TEAM Estonia OÜ kuulub Juhler Group kontserni, mis on üks suuremaid personaliteenusi pakkuvaid firmasid Põhjamaades. Lisaks Põhjamaadele on Juhler Groupil ka esindused Inglismaal, Saksamaal, Šveitsis, Poolas, Eestis, Lätis, Austraalias ja Singapuris