Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220616

Konsultant-raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ideaalne kandidaat saab hakkama osaühingute raamatupidamisega ning on valmis end proovile panema ja täiendama ka äriplaanide koostamise valdkonnas.
Kui Sind huvitab töö alustavate ettevõtjatega, võid olla sobiv töötaja just meile!

Ootused kandidaadile

* MS Exceli kasutamise oskus,
* mõne raamatupidamistarkvara oskus,
* väga hea kirjalik eneseväljendamise oskus,
* valmidus töötada paindliku tööajaga

* osaliselt kodus töötamise ja ise oma tööaja valimise võimalust,
* tasu tükitöö alusel vastavalt töökoormusele - töökoormus algab vähesest ja suureneb järkjärgult,
* enesetäiendamise võimalusi - kogemuste vahetus kolleegidega ja koolitused.

Tööpakkumise number
#220616

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
1. märts 2011

Arvestusabi OÜ on asutatud 2004.aasta suvel. Ettevõtte tegevusaladeks on raamatupidamine väiksematele osaühingutele, äriplaanide ja finantsprognooside koostamine, konsultatsioonid ja koolitused ning FIE-de raamatupidamistabelite müük. Oleme oma klientide jaoks abivalmis ja avatud. Tõenäoliselt on Arvestusabi OÜ kõige rohkem edukaid stardiabitaotlusi koostanud konsultatsiooniettevõte Eestis.
Täiendavat infot ettevõtte kohta saab kodulehelt www.arvestusabi.ee

Vaata rohkem