Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26783

Konsultant - müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine soojustehnika alal. Auru ja kondensaadi seadmete ja neile tuginevate tehnoloogiliste lahenduste müük. Tööstusliku eriotstarbelise armatuuri müük.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus
  • Müügikogemus tehniliste toodete alal
  • Tulemusele orienteeritus
  • Hea suhtlemisoskus
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Rahvusvahelist töökeskkonda
  • Kaasaegset tehnoloogiat
  • Eneseteostuse võimalusi

Lisainfo

Auru seadmete ala koostööpartneriks on Inglise firma Spirax Sarco ja vee liblik- ning kuulventiilide alal Belgia firma Belgium Ventiel, gaasi armatuuri alal Saksa firma Dungs.

Tööpakkumise number
#26783