Värsked tööpakkumised

Konsultant - müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26783

Tööpakkumise number

26783

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine soojustehnika alal. Auru ja kondensaadi seadmete ja neile tuginevate tehnoloogiliste lahenduste müük. Tööstusliku eriotstarbelise armatuuri müük.

Nõudmised kandidaadile

• Tehniline kõrgharidus
• Eesti, vene ja inglise keele oskus
• Müügikogemus tehniliste toodete alal
• Tulemusele orienteeritus
• Hea suhtlemisoskus
• B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

• Rahvusvahelist töökeskkonda
• Kaasaegset tehnoloogiat
• Eneseteostuse võimalusi

Lisainfo

Auru seadmete ala koostööpartneriks on Inglise firma Spirax Sarco ja vee liblik- ning kuulventiilide alal Belgia firma Belgium Ventiel, gaasi armatuuri alal Saksa firma Dungs.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2004

AS FILTER on 1992. aastal asutatud insenerifirma.
Tegevust on arendatud neljas suunas: veetöötlus, vee analüüs ja on-line mõõtmised, soojustehnika ning tööstusautomaatika. Meie koostööpartnerid on Saksamaal, Hollandis, Belgias, Inglismaal, Soomes jt. tööstusmaades. Meie põhilisteks klientideks on kohalikud tööstusettevõtted, soojuse ja vee müügiga või vee töötlemisega tegelevad ettevõtted ja vee laborid. Töötajaid on kolmes riigis kokku 85, seejuures insenere ligi 50. Eestis on töötajaid 47. Peale Tallinna on meie tehnilised konsultandid ka Tartus, Pärnus ja Kohtla-Järvel. Tütarettevõtted on Lätis ja Leedus. Lepingulistele klientidele pakume 24 tunnist hoolduse teenust.