Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26618

Konsultant - müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veetöötluse seadmete ja neile tuginevate tehnoloogiliste lahenduste müük. Klientide nõustamine vee töötlemise alal.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus
  • Müügikogemus tehniliste toodete alal
  • Tulemusele orienteeritus
  • Hea suhtlemisoskus
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Rahvusvahelist töökeskkonda
  • Kaasaegset tehnoloogiat
  • Eneseteostuse võimalusi

Lisainfo

Veetöötluse seadmete ala koostööpartneriteks on Taani firmad Eurowater ja Hydro X, Saksa firma Wedeco, Ameerika firma Rohm & Haas jt.

Tööpakkumise number
#26618