Värsked tööpakkumised

Konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212765

Tööpakkumise number

212765

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
• Mittetulundusühingute ja alustavate ettevõtjate nõustamine asutamise ning tegevusega seotud küsimustes
• Ettevõtjate ja MTÜ-de nõustamine toetuste taotlemisel ja kasutamisel
• Piirkondlike ning ülemaakondlike projektide algatamine ja elluviimine
• Struktuurfondide info levitamise korraldamine
• Ettevõtluse ja kodanikuühiskonna arenguga seotud informatsiooni kogumine ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

Eeldame sinult:
• kõrgharidust või selle omandamist
• huvi ettevõtete ja mittetulundusühenduste võimekuse arendamise vastu
• tahet koostööks partnerorganisatsioonidega
• orienteerumist majandusküsimustes
• teadmisi Euroopa Liidu struktuurfondidest ja toetuse taotlemise protsessidest
• projektide koostamise ja juhtimise kogemust

Sobid meile hästi kui:
• Oled avatud suhtleja ja hea esineja
• Valdad väga hästi eesti keelt ning hästi inglise keelt suhtlemistasandil
• Oled hea meeskonnatöötaja
• Omad kogemusi ettevõtlusest ja mittetulundusühenduste valdkonnast
• Omad juhilube ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
• Mitmekülgset ning huvitavat tööd
• Palju suhtlemist ja põnevaid projekte
• Häid täienduskoolituse ning isikliku arengu võimalusi
• Tööle vastavat tasu

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. november 2010
Brutopalk:
Alates 12000 EEK kuus

Läänemaa Arenduskeskus on Lääne Maavalitsuse poolt asutatud ning Läänemaa Omavalitsuste Liidu ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse poolt finantseeritav sihtasutus. Pakume tasuta nõustamisteenust ettevõtjatele, mittetulundusühingutele ning kohalikele omavalitsustele. Toetame ja viime ellu Lääne Maakonnale olulisi projekte. LAK kuulub üle-Eestilisse Maakondlike Arenduskeskuste võrgustikku