Värsked tööpakkumised

Konsultant-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 161448

Tööpakkumise number

161448

Töö kirjeldus

- klientide nöustamine telefoni ja kirja teel
- kliendiandmete haldus
- klientide kiire, sõbralik ja professionaalne teenindamine
- kliendiprobleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- hea saksa keele oskus
- hea suhtlemisoskus ja soov töötada väga meeldivas meeskonnas
- hea pingetaluvus
- arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel
- vähemalt keskharidus

- ideaalset võimalust rakendada ja täiendada oma keeleoskust
- kaasaegset töökeskkonda
- konkurentsivöimelist palgasüsteemi
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
- tööd osalise või täiskoormusega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2008
Kuulutus sisestati:
14. august 2008

arvato direct services kuulub juhtivate turundus- ja teenindusvalkonna ettevötete hulka nii Euroopas kui väljaspool Euroopat. Ettevöttes töötab üle 12 000 töötaja üle maailma. Pakume oma klientidele One-Stop-Shopping (köik ühest kohast) teenindus- ja turunduskontseptsiooni erinevates valdkonades: CRM (kliendisuhete haldustarkvara) konsultatsioonid, kliendilojaalsusprogrammid, andmehaldus, kirjavahetuse organiseerimine, klienditeenindus, logistika ja finantsvaldkond koos kõrgekvaliteediliste CRM- ja IT lahendustega.