Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673111

Konsultant-klienditeenindaja juveelikauplusesse Pargi kaubanduskeskuses

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsitakse konsultant-klienditeenindaja juveelikauplusesse Pargi kaubanduskeskuse koridoris täiskohaga graafiku alusel.
Töö on pikaajalise perspektiiviga. Sind ootab põhi- ja tulemustasu, stabiilne töökoht ja tore kollektiiv.

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või kõrgharidus
  • Väga hea eesti, hea vene ja inglise keele oskus (suhtlustasandil)
  • Oled kliendile ja tulemustele orienteeritud
  • Kiirus, täpsus, usaldusväärsus ja kohusetundlikkus
  • Kasuks tuleb varasem töökogemus juveeli või moeäris
  • Sul on suur soov töötada juveelikaupluses

Omalt poolt pakume sulle võimalust olla meie särava meeskonna uus liige, töötada väga edukas, arenevas ja innovatiivses firmas juveelimaailmast.

Töökoha asukoht: kaubandus- ja meelelahutuskeskuses Pargi, asukohaga Puru tee 1, Jõhvi,Ida-Viru maakond

Lisainfo

Saada oma CV KOOS FOTOGA aadressile: tomasgold.t1(at)gmail.com

Tööpakkumise number
#673111

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

TOMAS GOLD

Gold & Silver House OÜ on Leedu tütarettevõte (tänaseks on meil avatud 39 juveelikauplust Baltimaas).

Vaata rohkem