Värsked tööpakkumised

Konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101050

Tööpakkumise number

101050

Töö kirjeldus

Ettevõtete ja omavalitsuste konsulteerimine EL projektide ettevalmistamisel, läbiviimisel ja juhtimisel, eriprojektide ettevalmistamine ja läbiviimine (välisturud), teenuste müük klientidele, kliendisuhete management

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus, EL projektide ettevalmistamise või juhtimise kogemus, väga hea inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele kõnekeele oskus, MS Office programmide heal tasemel valdamine, avatud suhtlemismaneer, selge nägemus oma tööalastest eesmärkidest

Nooruslikku, rõõmsameelset ja professionaalset meeskonda, head palka ja motivatsioonipaketti, võimalust töötada koos eesti edukamate ettevõtete, omavalitsuste ja riigiasutustega, koolitusvõimalusi ja tööga seotud lähetusi, vingeid firmaüritusi :-)

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
26. märts 2007

Innopolis Konsultatsioonid AS on 2000. aastal asutatud Eesti konsultatsioonifirma Innopolis OÜ tänane emaettevõtte. Meie peamiseks tegevusalaks on Euroopa Liidu projektide konsulteerimine. Innopolis Konsultatsioonid AS missiooniks on aidata organisatsioonidel teostada oma ideid. Pakume oma klientidele läbi lahendustele orienteeritud konsultatsiooniteenuste projektide arendamise ja juhtimise täisteenust.
Käesoleval hetkel töötab Innopolises 11 inimest ning loodud on ulatuslik kodumaiste ning välisekspertide võrgustik. Alates 2000. aastast oleme teostanud ligi 200 erinevat konsultatsiooniprojekti üle Eesti kogumahus üle 1 miljardi krooni.
Meie klientide hulka kuuluvad edukad ettevõtted, arengule orienteeritud kohalikud omavalitsused, ambitsioonikad teadusasutused, juhtivad kolmanda sektori organisatsioonid ning mitmed riigiasutused. Innopolis teenindab oma kliente üle-Eestiliselt kontoritest Tallinnas ja Tartus. Oleme võimelised kliente teenindama üle-Euroopaliselt tänu laialdasele koostöövõrgustikule.